Metodikos

1. Net Promoter Score. (NPS) Klientų rekomendavimo indeksas. Tai apklausa pirmą kartą paminėta 2003 metais HBR žurnale. Net Promoter yra  registruotas prekinis ženklas, priklausantis Fred Reichheld, Bain & Company, ir Satmetrix.


2. LEAN Startup. LEAN Business Development. Tai paslaugų ir verslo plėtros modelis, pirmą kartą pasiūlytas 2011 m. Eric Ries. Vėliau atsirado šiuo modeliu paremtų specifinių pritaikymų. Vienas iš jų – Lean Business Development. Metodo esmė nuolat tikrinti, ar kuriamas produktas atitinka klientų lūkesčius. Kuo anksčiau sureaguojama, tuo geriau produktas atitinka poreikius, tuo geresnis rezultatas.


3. Smartsheet įrankis grupiniam darbui ir projektų valdymui. Labai paprastas ir tuo pačiu galingas įrankis. Galima surašyti savo kelių žmonių komandos darbus ir kartu matyti kaip sekasi vykdyti. Paprasta, visi mato savo sąrašą, automatiškai atsinaujina duomenys. Bet galima sukurti ir didelį Projektą, įtraukti neribotą skaičių partnerių. Panašu į Microsoft Project Server, tik 10.000 kartų pigiau ir paprasčiau.

Online Project Management


4. Innovation by Opportunity. Metodikos autorius Raphael H. Cohen – verslininkas ir dėstytojas, sukūrė efektyvų modelį paslaugų plėtrai ir inovacijų įdiegimui. Mes jį išbandėm praktiškai ir papildėm keliomis formomis, kurios leidžia greiti ir tiksliai atrinkti vertingiausias idėjas.


Norite sužinoti daugiau, kreipkitės į mus!

Parašykite komentarą

Efektyvi verslo plėtra