Cloud4Art.com projektas

Cloud for art logo spalvotasVasario mėnesį startavo mūsų naujas projektas. Meno galerija internete Cloud4art.com.

Kristina jau kurį laiką domisi šia tema ir atėjo laikas išbandyti jėgas praktikoje. Meno vadyba turi specifikos, dirbti su menininkais reikia kitaip nei su telekomunikacijų inžinieriais ar nekilnojamojo turto brokeriais. Ir įdomu, ir požiūris prasiplečia.

Dar kartą išmėginom keletą savo pamėgtų metodikų. Visų pirma LEAN startup. Vienas iš esminių principų: pasidaryti minimalų produktą ir pasitikrinti, kokia klientų reakcija. Puslapis padarytas naudojant WordPress. Kaip ir mūsų įmonės puslapis. Kodėl? Todėl, kad kuriant tokį projektą labai sunku suformuluoti reikalavimus.

Padarai ir pamatai, kad visai ne to norisi, kas gavosi. Vieną dalyką žinojom, kad būtinai reikia blog-o. WordPress yra puikus įrankis blog-ui. Turi daugybę priedų, įskaitant e-komercijos modulius. Pradinį variantą pasidarėm savo jėgomis ir sulaukėm gero įvertinimo. Svarbiausia, kad nieko neprogramavom. PHP ir HTML netraukia.

Kita problema, kad jei bus nors vienas pakeitimas, tai atnaujinus versiją viską reiks perdaryti. Pavyko išvengti. Ir likti bent laikinai nepriklausomais nuo programuotojų.

Dabar galim žengti kitą žingsnį. Link „tikros“ e-komercijos? Dar ne. Sekite Cloud4art.com naujienas!

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Efektyvi verslo plėtra